Ettevõttest

Westbygg Oü töötajd on käsitööpalkmajade tootmisega ja müügiga tegelenud aastast 2004. Ettevõte põhineb 100 % Eesti kapitalil. Põhiliseks tootegrupiks on männi kantpalgist valmivad elamud ja suvilad. Enamus toodangust ekspordime Norra Kuningriiki. Aastate pikkune koostöö meie Norra partneritega on andnud vajaliku info, kogemused ja oskused kõrgeima võimaliku ehituskvaliteedi tagamiseks.

Kõik ehitised valmivad Norra ehitusstandardite ja kvaliteedi nõuete järgi. Seda just tänu Norra väga pikaajalisele palkamaja ehitus traditsioonile. Oleme andnud endast parima, et tuua neid teadmisi ja oskusi ka Eesti palkmaja turule. Oleme aastate vältel ka koduturule valmistanud erinevaid ehitisi, kus oleme sidunud Norras standardiks saanud ehituslikud nõuded Eesti traditsioonidega.

Eesmärk

Meie ettevõtte eesmärk on pakkuda teile rahulolu. Luua kodu või suvila, kuhu pageda tänapäeva närvilise elutempo juurest. Puit on olnud aastatuhandeid ehitusmaterjaliks, millest valmistatud ehitis pakub harmooniat ja positiivset energiat. Lisaks pakub palkmaja võimaluse jätta endast võimalikult väike ökoloogiline jälg!

Also available in: German